עמוד ראשי  |  התחבר או אם אינך עדיין רשום, הרשם בחינם.
  בלוגר  
אודות

בת 37, גרושה + נסיכה יפה
חברים
נצח ימיני
קבלת עדכונים
רוצים לקבל הודעה במייל בכל פעם שהבלוג שלי מתעדכן ?

עדכוני RSS
חיפוש
נושאים
אהבה  (11)
ארכיון

לאותו הרצוי שאינו מצוי - 18.12.2015

14/01/2016 10:14
Magic1979
אהבה
טוב תקשיב, אני לא מבינה את פשר הניתוק הזה שלך ממני, במשך שבוע שלם אבל אם קרה משהו, אמרתי משהו... עשיתי משהו... תאמר לי 
אולי קלטת ממני דברים לא נכונים. אולי אמרתי משהו והבנת אותו בכלל הפוך? לא יודעת מה לחשוב, אי אפשר לדעת איתך חוץ מזה בגלל איזה ריב אחד, זה לא אומר ש׳לא משחקים, שוברים את הכלים׳ חחח מה אנחנו בגן? אז התעצבנת עליי,  נעלבתי ממך, קמת והלכת. בסדר, עבר. ממשיכים הלאה. החיים האלה קצרים מכדי לבזבז אותם על שטויות. 
בוא נתנהג כמו שני מבוגרים ובמקום לברוח ולהתחבא נדבר על הדברים. (ורק בשביל להבהיר, בכלל לא נעלבתי מזה שהאוכל לא היה טעים לך, נעלבתי מהצורה שדיברת אליי שהייתה תקיפה ולא נעימה. אני יכולה לקבל ביקורת ולשמוע שמה שאני מכינה לא טעים, אני לא ילדה קטנה, מה שפגע בי זה שדיברת בטון תקיף...) טוב די, עבר.
אם אתה לא רוצה להיות איתי בקשר יותר - תאמר לי. שבוע לא ראיתי אותך, אתה לא מסמס, לא מתקשר.
השתדלתי שיהיה לך הכי כיף כשאתה בא, שיהיה לך חמים ונעים וביתי (ותאמין לי, זה לא קורה, זה לא קורה עם אף אחד אחר!) בלי לבלבל לך בשכל יותר מדי ובלי לבקש ולדרוש כלום. 
כמה פעמים אני אצטרך לומר לך שנכנסת לי ללב? ובאיזה עוד שפות? (אני הולכת ללמוד סינית ) אבל אני לא יכולה לרדוף אחריך, גם כי אני לא כזו וגם כי אף אחד לא אוהב שרודפים אחריו ... 
אני מבינה שהיית עסוק כל השבוע, שלא יכולת לסמס או להתקשר או לבוא... בסדר, גם אני עסוקה עד מעל הראש, אבל משהו? זרוק איזו עצם... 
אולי אתה אפילו כבר עם מישהי אחרת רחמנא ליצלן(אני לא רוצה בכלל לחשוב לכיוון הזה) אבל אולי.
אולי פשוט נמאס לך ממני אז תאמר, אל תשים אותי על הולד שבוע שלם. אם אתה רוצה להמשיך איתי את הקשר, אני יותר ממוכנה ואתה יודע את זה. אם אתה רוצה להשאיר במתכונת של סקס-סרט-אוכל, אני מוכנה. אם אתה רוצה יותר מזה, אני גם מוכנה. אם אתה לא רוצה בכלל, אני לא מוכנה! קורעת אני.
בחייאת זומזום מתגעגעים אליך כאן!
בוא נאמר שמישהי אחרת כבר מזמן הייתה מרימה ידיים (לא עליך חחח ממך...) אבל לא אני, אמרתי לך... לא מתייאשת (אלא אם היית מישהו אחר, אבל איזה כיף שאתה לא!).
די עם המשחקים, תשאיר את הקוצים בחוץ ובוא כבר לאכול (הפעם אתה תאמר לי מה בא לך אין מוקפץ יותר בחיים!) רק כרוביות מטוגנות וכאלה  (והיום יהיה גם מרק עוף עם אטריות משהו סוף, לכבוד המז״א!) תביא כביסה (זה שחור, רק נדמה לך שזה כחול), תעשה איתי  sweet love (אפילו נגמר גם הדגל האדום!) ונראה איזה סרט טוב ביחד (לא ההוא, ההוא נאחס, נשים משהו אחר חחח)
אה, ותבוא לישון איתי כבר!!
כתיבת תגובה:
שמכם:

אימייל:

קישור:

תגובה: