עמוד ראשי  |  התחבר או אם אינך עדיין רשום, הרשם בחינם.
  בלוגר  
אודות

בת 37, גרושה + נסיכה יפה
חברים
נצח ימיני
קבלת עדכונים
רוצים לקבל הודעה במייל בכל פעם שהבלוג שלי מתעדכן ?

עדכוני RSS
חיפוש
נושאים
אהבה  (11)
ארכיון

המכתב שלעולם אינו נשלח... - 12.1.2016

14/01/2016 10:37
Magic1979
אהבה
טוב יאללה, על החיים ועל המוות, מה שיהיה, יהיה. שולחת לך את כל מה שיש לי על הלב. (מהיום בשלוש בבוקר אני מקלידה!!! כל פעם רושמת, מוחקת, עושה שינויים...)
נותנת לך עד היום בערב. היום ה-12/1 (בוקר) לא ראיתי אותך מה-3/1. אם אתה לא יוצר קשר עד היום בערב, ולא מתכוון לבוא, אני שולחת לך את ההודעה.
טוב, בינתיים כבר שלחתי לך סמס מה המצב, נראה מה תענה... ומתי.

די חאלס! נמאס לי!!! מה זה השקט הזה??? כמה אפשר לחכות לך?!
תגיד לי, מה הבעיה בדיוק? מה צריך לעשות כדי לקבל ממך תשומת לב???
אתה רוצה קשר או לא?
אתה רוצה קשר רציני או סתם זיונים חסרי משמעות פעם בשבועיים???
בן 39 מתנהג כמו בן 19!
תגיד כבר מה אתה רוצה!
אין לך זמן... אין לך זמן, אבל לכתוב לאקסית שלך תגובה בפייסבוק יש לך זמן!! ״My dear״....
 My dear my ass!!! 
למה אתה מתעסק בעבר שלך במקום להתעסק בהווה ובעתיד?
מה, הלב שלך עוד שבור בגללה...?!?!
אויויוי, שאני אוציא עכשיו את הכינורות...? או אחר כך? לא, כי זה נראה ככה, עם כל המגננות שלך וההתקפות שלך, שמישהי פעם כנראה פגעה בך מאוד מאוד, אולי זאת היא...
תעיף כבר את כל האקסיות מהחיים שלך (ומהפייסבוק שלך) ותתמקד בבחורה שרוצה לעשות לך טוב!
אתה לא יכול לסמס, להתקשר? משהו??
עם כל הכבוד לעבודה שלך ולעיסוקים שלך (ויש כבוד), לא יכול להיות שאין לך חמש דק׳ פנויות ביום להסתמס איתי.
לפני שבועיים רתחת עליי שלא התקשרתי לראות אם אתה בסדר אחרי הפיגוע, (אני מקווה שכעסת עליי בגלל שיש לך רגשות ובגלל שאני חשובה לך וציפית שאדאג ולא בגלל האגו) והראית לי יפה מאוד שאתה כועס ואז מגיע היומולדת שלי ואתה ״מחזיר״ לי ולא מתקשר? מה אתה, ילד קטן? 
אולי פספסת באמת מחוסר תשומת לב ושלחת בשבת סמס כי חשבת שהיומולדת שלי באותו יום, מה, אתה לא יכול להתקשר במקום לשלוח סמס?
זה מה שאני שווה בעיניך, סמס אחד של מזל טוב?! עם סמיילי. אתה לא איזה סתם ידיד שלי, בשבילי אתה הרבה מעבר לזה. בשבילך לא?!
חוץ מזה, אתה לא רואה את התאריך של היומולדת בפייסבוק? נכנסת פעם בכלל לפייסבוק שלי? לא ראית שמעל 100 אנשים בירכו אותי? מעל 100 אנשים ואף אחד מהם הוא לא אתה.
למה לא באת להיות איתי ביום שישי??
אם היית טורח להיות איתי בקשר במהלך הסופ״ש אז היית יודע שהיומולדת שלי ביום שישי. אבל נעלמת אחרי יום ראשון שעבר. ואני לא יוצרת קשר, אחר כך אתה אומר שאני ״מלחיצה״, נכון?... 
כשהיית כאן דיברנו על זה וגם הזמנתי אותך להיות איתי בשישי בערב אבל יש לך כנראה זכרון סלקטיבי ואתה זוכר מה שנוח לך. כאילו, בלי קשר ליומולדת, מובן מאליו שכשהנסיכה עם אבא שלה בסופ״ש, אז אתה איתי, לא?
אז כל היום היה ממש כיף ונחמד, חגגתי עם המשפחה והיה מקסים וחשבתי כל הזמן איזה כיף יהיה להיות איתך בערב, ואחה״צ, אחרי שלקחתי את הנסיכה לאבא שלה, חזרתי לבית ריק ובמקום להיות איתך, הייתי לבד. תודה רבה באמת!
אתה לא מקשיב לי ואז אתה מבין אותי לא נכון.
למה אתה לא בא להיות איתי בכל סופ״ש? מה כבר יש לך לעשות לבד כל הזמן? אולי אתה בכלל לא לבד!  אתה והחתולים שלך.
אני רוצה להיות איתך פעם בשבועיים סופ״ש שלם! אני רוצה שתבוא ביום שישי, ונהיה ביחד, ונאכל, ונראה סרט, ונעשה אהבה, ונלך לישון ביחד, מחובקים, ונקום בשבת ונעשה עוד אהבה, ונתקלח ביחד ונאכל ארוחת בוקר/ צהריים וניסע לטייל ונהיה ביחד ונעשה כיף חיים...
למה זה לא יכול להיות ככה?
מכירה אותך 3 חודשים ולא ישנת איתי לילה אחד אפילו!!! מה אנחנו, ביסודי?!  
לא נוח לך... רועש לך... הסבון שלך, השמפו שלך... השמיכה שלך, המיטה שלך, השקט שלך! אווווווף אתה מפונק! בשביל מערכת יחסים צריך להתגמש ולוותר לפעמים, כן גם על הנוחות שלך!
מה העניין הזה של פגישה פעם בשבועיים? מה אתה עושה בכל שאר הזמן? 
ולמה אנחנו לא עושים אף פעם שום דבר מחוץ לבית?!
אם תאמר לי שהסיבה היחידה שאתה בקשר פעם בשבועיים היא חוסר זמן בגלל העבודה - סבבה, מקבלת את זה. (למרות שעדיין אפשר למצוא 5 דק׳ ביום לסמס של מה נשמע) אבל אם תאמר שפשוט לא בא לך להיפגש איתי בתדירות יותר גבוהה, או בגלל בחורות אחרות - לא מקובל עליי.
3 חודשים ולא יודעת עליך כמעט כלום ואתה לא עליי! מנסה ולא מתקדמת לשום מקום. הכל עומד במקום. ואתה לא שואל ולא מתעניין. כל מה שמעניין אותך זה אתה ואתה ואתה! העיקר שרשום לך בפיקס שאתה מחפש קשר רציני. קשר רציני עאלק. או שכן, אבל לא איתי! אז תגיד, רק תגיד כבר מה אתה רוצה...!
שאלתי אותך כבר בעבר, מה אני צריכה לעשות כדי להראות לך שאני רוצה אותך?? לעמוד על הראש? שמיניות באויר?? לרדת במשקל? לצמוח לגובה? להצמיח זקן?? לצבוע לבלונד? לעזוב אותך בשקט? ולמה זה נראה שרק אני מתאמצת כל הזמן כדי לנסות להיות איתך?
איך כתבת לי לא מזמן: ׳אין לך מה להתלונן גם בך אני משקיע... ' כן? תאמר לי איך בדיוק אתה משקיע...?
מתי יקרה מצב בו אתה תבשל לי ולא אני לך?
אתה חושב שאני יושבת כמו איזו מסכנה ומחכה לך? האמת שכן! (חח) מחכה ומחכה שתואיל בטובך להתייחס אליי ואתה... אי שם מסתובב לך.
תאמין לי שהרבה מאוד גברים היו מתחלפים איתך עכשיו והיו מתים שאני אשחרר שמינית מהתשומת לב שאני מפנה אליך! גברים מתחננים שאני אואיל בטובי לענות לסמס אחד שלהם ואתה מתעלם מהקיום שלי כאילו היית מלך אנגליה לפחות! 
ולמה אתה נכנס לפיקס הזה כל הזמן?! אם היית משקיע בי רבע מהזמן שאתה משקיע בלהכנס לאפליקציה הזו, המצב היה הרבה יותר טוב! תמחוק כבר את האפל׳ הזאת! אתה לא צריך אותה יותר!
אוף איתך!!!
בקיצור, כשתחליט שאתה מעוניין בקשר רציני - תודיע לי! קשר רציני מבחינתי זה לא משהו שחייבים להיפגש על בסיס יומיומי ולדבר כל חמש דק׳ ופוציקלה מוציקלה אבל רבאק גם לא פעם בשבועיים!!!
אל תשחק איתי משחקים. אתה רוצה קשר אז יאללה קדימה, עכשיו, לא בשנות ה-3000. ויש לך משהו טוב פה בידיים, אז אל תזלזל.
כבר דיברתי איתך על תיאום ציפיות פעם - תגיד לי כבר מה אתה רוצה. תפרט בכדי שיהיה לי קל להבין את הראש שלך ולדעת איך להתנהל.
יזיזות? ידידות? חברות? חברת נפש? רומנטיקה? חתונה? (חחח) ילדים? שותפה לחיים?
ואם כבר מדברים על תיאום ציפיות - אם אנחנו בסוג של מערכת יחסים כזאת שאתה נפגש עם בחורות אחרות במקביל אליי, היה מקובל עליך שאפגש גם עם גברים אחרים?!
בהתחלה חשבתי שאני יכולה להסתפק בקשר איתך שמבוסס רק על סקס וסרטים (אם לא בא לך מעבר לזה - אני מוכנה להמשיך ככה, אבל בתנאי שאני רואה אותך יותר מפעם בשבועיים ובתנאי שאתה לא נפגש עם אחרות במקביל אליי).
אני רוצה בלעדיות!
אם אתה רוצה שאצא לך מהחיים ולא אצור קשר יותר, רק תגיד.
יאללה בונבון, תתאפס על עצמך ותחליט את ההחלטה הנכונה לפני שיהיה מאוחר מדי ואני אחליט לנסוע עם אלעד לצימר... חחח סתם סתם, לא רוצה לנסוע עם אף אחד אחר לשום מקום, רוצה להיות איתך מה לא ברור?!
כתיבת תגובה:
שמכם:

אימייל:

קישור:

תגובה: