עמוד ראשי  |  התחבר או אם אינך עדיין רשום, הרשם בחינם.
  בלוגר  
אודות

בת 37, גרושה + נסיכה יפה
חברים
נצח ימיני
קבלת עדכונים
רוצים לקבל הודעה במייל בכל פעם שהבלוג שלי מתעדכן ?

עדכוני RSS
חיפוש
נושאים
אהבה  (11)
ארכיון

טוב, אז עברו כמה ימים מאז שהבנתי שהם ביחד ו...

01/02/2016 10:15
Magic1979
אהבה
ועדיין, כמו מטומטמת לא מפסיקה לחשוב עליו.
אני, שעברתי דברים כל כך הרבה יותר קשים ומשמעותיים, אני עדיין חושבת על האדון, ששבר את לבי, ככה בקטנה.
בסופ"ש הייתי עם הבובה שלי, שזה הדבר שאני הכי אוהבת בעולם, והכי חשוב לי יותר מהכול, ועדיין, מצאתי את עצמי חושבת עליו. נסענו לטייל, אחרי כל כך הרבה זמן שלא עשינו זאת, והוא מטייל איתי במחשבותיי...
נכנסת לצ'אט של הפייסבוק, כמעט כל הזמן מחובר שם (עבודה). נכנסת לוואטסאפ, בודקת אם הוא שם, מתחבר פעם ביום-יומיים.
כמובן שלא מעזה לשלוח לו כלום. כלום, כלום, כלום. נאדה. נתק.
מצד אחד, מעריכה את זה שהתקשר והתנצל, ודיבר כמו אחד שבאמת אכפת לו ממני. מצד שני, כועסת על סוג ה"בגידה" הזו כביכול, למרות שמעולם לא היינו זוג והוא לא חייב לי שום דבר.
אבל הנה, איתי כמעט בכל  המפגשים שלנו משך 3 חודשים, הוא היה קשוח, מרוחק, כעוס ולא הכי נעים שבעולם, ואיתה, עליה הוא מרעיף חום ואהבה, לבבות בפייס, קריצות ונשיקות, מה לא. צילומים של שניהם בטבע עם הכלב שלה, בשבת...
איתי אף פעם לא נסע לטייל בשבת.
מגלגלת בראש משפטים שאמר לי בשיחת הטלפון האחרונה שלו אליי, 'היא נותנת לי להיות אני, במצב רוח הזה, בלי לנסות לשנות אותי','היא עברה את אותם דברים שאני עברתי, היא מבינה אותי' 'אני יכול להיות עצבני ולא נחמד לידה וזה בסדר' 'אני לא חייב לעשות איתה סקס והיא לא לוחצת עליי בעניין הזה' 'אני מכיר אותה שבוע' אה באמת?! אז איך אתם כבר ברילשיינשיפ? ואיך זה שראיתי שכתבת לה תגובה ב-15.12? איזה שבוע ואיזה נעליים. מצד אחד אני מרגישה שהוא מזלזל באינטליגנציה שלי, מצד שני, לא יודעת. לא מצליחה לתאר את התחושות.
היא יפיפייה בתחילת שנות העשרים שלה ואני כבר לקראת סוף שנות השלושים...  (והוא עוד שנייה 40) איפה היא ואיפה אני חחחחח. 'היא לא יותר טובה ממך, שלא תחשבי כך לרגע'... 
טוב די, יאללה את לא ילדה קטנה, תתגברי על זה. עברת דברים יותר גרועים! שתי סטירות לחי מצלצלות, זה מה שמגיע לך! ממני לעצמי!

אה, ויש ברקע גם את גילי. גבר המבוגר ממני בארבע שנים, גרוש + 3. אף פעם לא נפגשנו, אבל התכתבנו כבר כמה ימים ושוחחנו מעט בטלפון. 
נשמע כמו בחור 'עלא כיפאק' מה שנקרא, ונורא נעים ונחמד לצחוק איתו בוואטסאפ, או לקשקש איתו. אבל עדיין, הרצוי שאינו מצוי אינו יוצא לי מהראש.
אחח גברים גברים. אי אפשר אתכם ואי אפשר בלעדיכם.
אחרי זה, כשירצה לחזור, יהיה כבר מאוחר מדי. שיישאר לו עם הילדונת הדוגמנית, שיהיה להם בכיף... 
יאללה צא דיבוק צא, צא לי מהראש מהלב ומהנשמה ועזוב אותי בשקט, תן לי להתגבר עליך בשקט.

כתיבת תגובה:
שמכם:

אימייל:

קישור:

תגובה: